Kampoversikt

Kampoversikt

Resultater og kampoppsett for de siste sesongene.

Vær oppmerksom på at mange av datoene kan bli endret når kampene nærmer seg grunnet tv-rettigheter etc.

Bestillingsfristen vil si datoen CSN må ha mottatt bestilling for kampbillett, samt mottatt betaling.

Velg:
August Best.frist
Wed 11 Aug kl. 18.00
UEFA SCVillarreal CF - Chelsea
Billetter ikke tilgjenglig
Sat 14 Aug kl. 16.00
PLChelsea
- Crystal Palace2021-07-18
Sat 21 Aug kl. 16.00
PLArsenal - Chelsea
Billetter ikke tilgjenglig
Sat 28 Aug kl. 16.00
PLLiverpool - Chelsea
Billetter ikke tilgjenglig
September Best.frist
Sat 11 Sep kl. 16.00
PLChelsea
- Aston Villa2021-08-08
Sat 18 Sep kl. 16.00
PLTottenham Hotspur - Chelsea
Billetter ikke tilgjenglig
Sat 25 Sep kl. 16.00
PLChelsea
- Manchester City2021-08-15
October Best.frist
Sat 02 Oct kl. 16.00
PLChelsea
- Southampton2021-08-22
Sat 16 Oct kl. 16.00
PLBrentford - Chelsea
Billetter ikke tilgjenglig
Sat 23 Oct kl. 16.00
PLChelsea
- Norwich CityBilletter ikke tilgjenglig
Sat 30 Oct kl. 16.00
PLNewcastle United - Chelsea
Billetter ikke tilgjenglig

Partnere

Chelsea FC Hjemmeside
CSN pa Facebook
CSN pa Twitter
Reiseshop

Kontakt

www.chelsea.no - Chelsea Supporters Norway - Kontakt

Chelsea.no er ikke ansvarlig for innhold på eksterne nettsider det linkes til. Kopiering av materiale fra Chelsea.no til bruk andre steder er ikke tillatt.