Kampoversikt

Kampoversikt

Resultater og kampoppsett for de siste sesongene.

Vær oppmerksom på at mange av datoene kan bli endret når kampene nærmer seg grunnet tv-rettigheter etc.

Bestillingsfristen vil si datoen CSN må ha mottatt bestilling for kampbillett, samt mottatt betaling.

Velg:
August Best.frist
Sun 11 Aug kl. 17.30
TV 2 Sport Premium
PLManchester United 4 - 0Chelsea FCKampen er spilt
Wed 14 Aug kl. 21.00
Viasat 4
UEFA SCLiverpool 2 - 2
(5 - 4 s.)
Chelsea FCKampen er spilt
Sun 18 Aug kl. 17.30
TV 2 Sport Premium
PLChelsea FC 1 - 1Leicester CityKampen er spilt
Sat 24 Aug kl. 13.30
TV 2 Sport Premium
PLNorwich City 2 - 3Chelsea FCKampen er spilt
Sat 31 Aug kl. 16.00
TV 2 Sport Premium
PLChelsea FC 2 - 2Sheffield UnitedKampen er spilt
September Best.frist
Sat 14 Sep kl. 16.00
Vises i opptak senere
PLWolverhampton 2 - 5Chelsea FCKampen er spilt
Tue 17 Sep kl. 21.00
Viasport 2
CLChelsea FC 0 - 1Valencia CFKampen er spilt
Sun 22 Sep kl. 17.30
TV 2 Sport Premium
PLChelsea FC 1 - 2LiverpoolKampen er spilt
Wed 25 Sep kl. 20.45
Viasport+
LCChelsea FC 7 - 1Grimsby TownKampen er spilt
Sat 28 Sep kl. 16.00
Vises i opptak senere
PLChelsea FC 2 - 0Brighton & Hove AlbionKampen er spilt
October Best.frist
Wed 02 Oct kl. 21.00
Viasport 2
CLLille 1 - 2Chelsea FCKampen er spilt
Sun 06 Oct kl. 15.00
TV 2 Sport Premium
PLSouthampton 1 - 4Chelsea FCKampen er spilt
Sat 19 Oct kl. 16.00
Vises i opptak senere
PLChelsea FC 1 - 0Newcastle UnitedKampen er spilt
Wed 23 Oct kl. 18.55
TV2 Sp1
CLAjax 0 - 1Chelsea FCKampen er spilt
Sat 26 Oct kl. 18.30
TV 2 Sport Premium
PLBurnley 2 - 4Chelsea FCKampen er spilt
Wed 30 Oct kl. 21.05
Viasport 1
LCChelsea FC 1 - 2Manchester UnitedKampen er spilt
November Best.frist
Sat 02 Nov kl. 18.30
TV 2 Sport Premium
PLWatford 1 - 2Chelsea FCKampen er spilt
Tue 05 Nov kl. 21.00
Viasport 2
CLChelsea FC 4 - 4AjaxKampen er spilt
Sat 09 Nov kl. 13.30
TV 2 Sport Premium
PLChelsea FC 2 - 0Crystal PalaceKampen er spilt
Sat 23 Nov kl. 18.30
TV 2 Sport Premium
PLManchester City - Chelsea FC2019-10-20
Wed 27 Nov kl. 18.55
CLValencia CF - Chelsea FCBilletter ikke tilgjenglig
Sat 30 Nov kl. 16.00
Vises i opptak senere
PLChelsea FC - West Ham United2019-10-13
December Best.frist
Wed 04 Dec kl. 20.45
PLChelsea FC - Aston Villa2019-10-13
Sat 07 Dec kl. 16.00
PLEverton - Chelsea FC2019-11-03
Tue 10 Dec kl. 21.00
CLChelsea FC - Lille2019-10-20
Sat 14 Dec kl. 16.00
PLChelsea FC - Bournemouth2019-10-27
Sun 22 Dec kl. 17.30
PLTottenham Hotspur - Chelsea FC2019-11-17
Thu 26 Dec kl. 16.00
PLChelsea FC - Southampton2019-11-03
Sun 29 Dec kl. 15.00
PLArsenal - Chelsea FC2019-11-24
January Best.frist
Wed 01 Jan kl. 13.30
PLBrighton & Hove Albion - Chelsea FC2019-11-24
Sat 11 Jan kl. 16.00
PLChelsea FC - Burnley2019-11-24
Sat 18 Jan kl. 18.30
PLNewcastle United - Chelsea FC2019-12-15
Tue 21 Jan kl. 21.15
PLChelsea FC - Arsenal2019-12-01
February Best.frist
Sat 01 Feb kl. 16.00
PLLeicester City - Chelsea FC2019-12-28

Partnere

Chelsea FC Hjemmeside
CSN pa Facebook
CSN pa Twitter
Ving - Fotballreiser

Kontakt

www.chelsea.no - Chelsea Supporters Norway - Kontakt

Chelsea.no er ikke ansvarlig for innhold på eksterne nettsider det linkes til. Kopiering av materiale fra Chelsea.no til bruk andre steder er ikke tillatt.